2021-05-04 14:04
Koncert życzeń " Tobie Mamo "

Gminny Ośrodek Kultury w Lelowie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do występu wokalnego lub słownego z okazji Dnia Mamy.

Na czym polega pomysł? Już niedługo swoje święto obchodzą nasze ukochane Mamy. Aby nadać wyjątkowy charakter tegorocznej uroczystości, zapraszamy do wykonania utworów muzycznych lub prezentacji wierszyków z okazji ich święta zachęcamy Was również do przygotowania pięknych, kolorowych laurek.

Nagrajcie swoje występy sfotografujcie laurki, a następnie wyślijcie wszystko do nas na adres: sekretariat.goklelow@gmail.com. W treści maila podajcie swoje imiona oraz imię Mamy, do których kierujecie swoje życzenia. Zamieścimy je na naszej stronie internetowej oraz profilu na facebooku.

Na nagrania czekamy do dnia 21.05.2021 r.

2003 - 2020