2021-07-01 10:10
Wystawa fotograficzna Dariusza Gawrońskiego "Chasydzi w Lelowie"

Wszystkim tym, którzy interesują się tematyką żydowską, a nie mieli okazji obejrzeć przepięknej wystawy fotograficznej Dariusza Gawrońskiego pod tytułem "Chasydzi w Lelowie", stwarzamy taką możliwość! Klikając w link poniżej, obejrzycie Państwo wystawę wraz z krótkim komentarzem.

Link: https://youtu.be/MSTty70Y7Ow

Dariusz Gawroński - nauczyciel, fotograf, podróżnik. Swoje ślady zostawił w Alpach, Atlasie, Karpatach, Kaukazie, Himalajach, górach Tienszanu, Syberii oraz na Spitsbergenie. Autor wystaw indywidualnych w Polsce i za granicą. Za swoje dokonania fotograficzne doceniany w międzynarodowych konkursach fotograficznych w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chinach, Macedonii, Rumunii, Serbii oraz w Polsce. Od lat interesuje go temat pielgrzymek Chasydów do Lelowa. Swoją fascynację dokumentuje na fotografiach, których część można obejrzeć na wystawie “Chasydzi w Lelowie”.

Wystawa zdjęć znajduje się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie.

2003 - 2020

OGÓŁEM: 1712086