2019-05-13 14:30
VII Festiwal Artystyczny w GOKu już za nami...

W środę 8 maja 2019 r. odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie VII Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży Gminy Lelów oraz gmin sąsiadujących. Organizatorami konkursu był GOK w Lelowie, Starostwo Powiatowe w Częstochowie oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Konkurs odbył się w następujących kategoriach wiekowych:

*  przedszkole    *  klasy I – III

*  klasy IV - VI    *  klasa VII- VII i gminazjum

Celami konkursu było stworzenie możliwości zaprezentowania swoich umiejętności i talentów przez dzieci i młodzież, promowanie młodych talentów w obszarach muzycznych, integracja rodzin oraz dzieci i młodzieży z gmin sąsiadujących, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziecięcymi oraz młodzieżowymi zespołami jak i rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży poprzez bezpośredni kontakt z kulturą.

Wyniki konkursu podamy jak zwykle podczas Pikniku Rodzinnego 26 maja 2019 r.