2018-04-23 13:08
Poranek muzyczny

W poniedziałek 23 kwietnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lelowie odbył się kolejny "Poranek muzyczny" skierowany do najmłodszych- przedszkolaków oraz uczniów z klas I- III szkół podstawowych. Niezmiernie cieszymy się także, że w poranku muzycznym uczestniczyli najmłodsi przedsztawiciele placówki z terenu gminy Lelów- dzieci oraz opiekunowie z Gminnego Żłobka "Wesoły Maluch". Widowisko muzyczne zostało przygotowane przez instruktorów pracujących w GOK w Lelowie oraz dwie najstarsze uczennice, które uczęszczają na zajęcia muzyczne. Dzieci miały okazję do poznania trzech grup instrumentów: strunowych (skrzypce, gitary, ukulele oraz pianino), perkusyjnych (bęben wielki, werbel) oraz dętych (tuba, puzon oraz akordeon). Dzieci miały okazję spróbować wydobyć dzwięki na bębnie oraz werblu. Mamy nadzieję, że takie spotkania zachęcą dzieci do rozpoczęcia swojej przygody z muzyką i w przyszłości zasilenia szeregów zespołów lub orkiestry dętej działającej w GOKu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie. Do zobaczenia!

2003 - 2016